Manşetler

Buradasın: Program indir » Güvenlik » Spotflux indir
 

Spotflux indir

Reklam

Spotflux indir

Spotflux Türkiye'te erişime engellenmiş web sitelerine kolaylıkla girmenizi sağlayan ve bu özelliğinin yanında kişisel güvenliğinizi koruyan, internette gezerken takip edilmenize ve kişisen bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engelleyen güzel bir hizmettir.

Programı yükledikten sonra oldukça basit olan arayüzünü kullanarak " Enable " menüsünden etkinleştirmek yeterli oluyor . Daha sonra istediğiniz internet sitesine girebilir , programın sağladığı internet güvenliği hizmetinin avantajlarından yararlanabilirsiniz .

Bunun yanında programın ayarlar bölümünde yer alan proxyler kısmından Proxyleri yapılandırabilir , ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus veya sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabilirsiniz . Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde VPN ne kadar etkili olduğunu da test edebilir , coğrafi IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişim mevcut mu gözlemleyebiliriz .

En son test olarak da kullanılan gizlilik testi sayesinde internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu tecrübeye , böylece internette anonimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz . Başarılı ve ücretsiz VPN programları arasında yer alan Spotflux , diğer VPN programlarından şikayetçi olanların kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor .

Spotflux indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Cumali02 - 02.04.2014 - 09:37
spotflux da gizlilik testini nasıl yapabilirim? Yani internette gezindiğim sayfaları bir başkasının izleyip izlemediğini testi nasıl yapılır?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular