Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Tango indir
 

Tango indir

Reklam

Tango indir

WhatsApp Messenger ve Skype gibi , Tango da temel olarak Android ve iPhone kullanıcıları bağlantı kurmak için bilgisayarınızda kullandığınız bir uygulama . Arkadaşlarınızın akıllı telefonlarında veri paketleri veya WiFi ile birlikte Tango varsa , bilgisayarınızın başından ayrılmadan onların cep telefonlarını arayabilirsiniz .

Tango'nun bilgisayar versiyonu arayüzü , iPhone gibi görünen varsayılan dış görünümüyle mobil versiyonu aynısı . Eğer tercih ettiğiniz görüntü bu değilse , Seçenekler'e değiştirebilirsiniz .

Tango'yu kullanarak basit . Telefon numaranızı ve aramak istediğiniz arkadaşlarınızın numaralarını ekleyin . Bundan sonra sohbete başlamak için tek bir tıklama yeterlidir .

Tango'dan Video ve ses kalitesi çok iyi , ancak cihaza ve ilişkiye göre değişebilir . Tango'nun denetimleri de çok basit . Seçenekler kişilerinizi nasıl düzenleyeceğinizi ifade etmenizde , web kameranızı ayarlamanızı , Tango'nun dış görünümünü değiştirmeye ve yenilikleri bakmanızı sağlıyor . Maalesef özelleştirme yoluyla bundan fazlasını yapamıyorsunuz .

Bilgisayarınızın başındayken rahatça arkadaşlarınızın akıllı telefonlarıyla görüntülü ve sesli sohbet etme seçeneği sunan Tango , iletişim uygulamalarına hoş bir ek .

Tango indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular