Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » TeamViewer 6 indir
 

TeamViewer 6 indir

Reklam

TeamViewer 6 indir Team viewer programı ile arkadasınızın veya sevgilinizin bilgisayarının kontrolünü elinize alabilirsiniz.

TeamViewer Uzak masaüstü işlevini gören bir programdır, TeamViewer programı ile arkadaşınızın bilgisayarına bağlanabilir ve kendi bilgisayarınızı kullanıyormuş gibi kullanabilirsiniz.

TeamViewer 6 daha gelişmiş özellikleri ile şimdilik beta sürümü ile deneme yayınında TeamViewer 6 sürümü indirilmeye sunuldu.

Günümüzde en çok kullanılan ve en çok güvenilen uzak masaüstü programı olan TeamViewer sürekli güncellenerek favori program haline gelmiştir. Uzak masaüstü programı dediğimizde ilk akla gelen program TeamViewer aslında çok normal bu olay çünkü özellikleri ile olsa hızı ile olsa çok güzel ve kullanışlı bir programdır.

Program ile aynı anda veri alış verişi yapılabilir, başka bir bilgisayara uzaktan dosya göndererek kurulum işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz uzaktaki arkadaşınızın, resimlerine beraber bakmak için TeamViewer programını kullanarak birlikte resimlere göz atabilir ve anlık olarak mesaj bile yollayabilirsiniz.

TeamViewer 6 indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Selçuk Gençer - 11.04.2011 - 12:29
Evet özellikle bu 6 sürümü çok iyi.Ama ticari kullanımda fiyatı oldukça pahalı.Rakibi logmein in fiyatı iyi ama kolaylık ve performans yönünden Team daha iyi. Alpemix fiyat ve performans olarak çok iyi. Showmypc yine performansda ve kullanım kolaylığında
zayıf. Ammyy performansda zayıf ama fiyatı uygun.
Faruk - 08.04.2011 - 20:07
ÇOK GÜZEL OLMUŞ A
osman - 27.02.2011 - 21:57
Çok güzel bir program dünya harikası..

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular