Manşetler

Buradasın: Program indir » Cep Telefonu » Temple Run Windows 8 Phone indir
 

Temple Run Windows 8 Phone indir

Reklam

Temple Run Windows 8 Phone indir

İlk olarak andoid sistemler için üretilen temple run oyunu oyun severler tarafından çok sevilen bir oyun olmuştur. Android oyunlar içerisinde gelmiş geçmiş en fazla download edilen oyundur. Özellikle tablet sahipleri ve akıllı telefon sahipleri bu oyunu boş zamanlarında çok eğlenceli zamanlar geçiriyorlar. İmangi studio tarafından çıkarılan Temple Run oyunu ilerlemeli bir oyundur.

Oyun içerisinde sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Oyun içerik olarak indiana Johns veya tomb raider tarzı bir oyundur. Orman içerisinde ilerlerken altınları toplayacak ve daldan dala atlayarak tehlikelerin üstesinden geleceksiniz. Görsel olarak da küçük boyutlu bir oyuna göre son derece iyi bir yapıya sahiptir. Hatta birçok bilgisayar oyununa göre daha iyi görsel efektlere sahiptir diyebiliriz. Akıllı telefonların ve işletim sistemlerinin değişmesi oyunun da farklı işletim sistemlerine uygun hale getirilmesi ihtiyacını doğurdu.

Özellikle geçtiğimiz aylarda Windows 8’in kullanıldığı tablet, telefon ve laptopların olması bu oyunun bu sisteme uygun hale getirilmesine neden oldu. Artık iphone kullanıcıları çok rahat bir biçimde Windows 8 uyumlu temple run oyununu oynayabilecekler. Oyun sürekli güncellenmektedir. Eğer internet sağlayıcısına sürekli bağlı iseniz otomatik güncelleştirmeler yapılacaktır.

Oyunda aldığınız puanları internet üzerinden sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile paylaşabilir ve arkadaşlarına ile yarışabilirsiniz. Oyun belli zorluk şartlarına göre oynanabilmektedir. Bunu siz belirleyebilirsiniz. İster seviyeyi zora ayarlayın isterseniz kolaya oyun her şekilde çok zevkli olacak.

Temple Run Windows 8 Phone indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular