Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Tivibu Ev Nedir? Paketleri Fiyat Ücretleri
 

Tivibu Ev Nedir? Paketleri Fiyat Ücretleri

Reklam

Tivibu Ev Nedir? Paketleri Fiyat Ücretleri Tivibu EV Canlı İzle - Tivibu EV fiyatları - Tivibu EV Hakkında Bilgiler - Tivibu EV izle - Tivibu EV Kaç Para? - Tivibu EV Ne Kadar?

TTNETin kullanıcıları beğenisine sunduğu yeni dönem TV platformu Tivibu Evin fiyatları belli oldu. Tivibu Ev ve Tivibu Cep hakkında bilgi almak için yazımıza bir göz atın.

TTNETin Tivibu markası, yeni dönem stratejileriyle gelişmeye devam ediyor. Tivibu Web, 1 yılda yaklaşık 1 milyon aboneye ulaştı. İnternet üzerinden zamandan bağımsız televizyon yayıncılığının ve interaktif servislerin dünya standartlarında bir arada sunulduğu ve IPTV teknolojisiyle evlerimize gelen Tivibu Ev 30 ilde yayında.

Tivibunun cep telefonundan ulaşılabilecek versiyonu Tivibu Cep ise yılın ikinci çeyreğinde hizmete alınacak. TV izleme alışkanlıklarını değiştiren yeni dönem TV platformu Tivibu ile artık dünya standartlarında TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

İlk olarak 2010 yılı Şubat ayında tanıtılan Tivibu 1 yılda büyük bir başarı elde ederek yaklaşık 1 milyon aboneye ulaştı. Tivibu adı verilen bu hizmetin adı bundan sonra Tivibu Web olarak devam edecek.

Kısa bir süre önce üç ilde pilot uygulamaya başlanan ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmetinin ismi ise Tivibu Ev oldu. Tivibunun kısa bir süre sonra hizmete alınacak olan cep telefonu ve tablet bilgisayar versiyonuna da Tivibu Cep adı verilmiş.
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Tivibu Ev Nedir? Paketleri Fiyat Ücretleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?