Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » TiViBU iZLE CANLI TTNET TV FiLM SEYRET
 

TiViBU iZLE CANLI TTNET TV FiLM SEYRET

Reklam

TiViBU iZLE CANLI TTNET TV FiLM SEYRET Vizyondaki filmleri sadece 5 liraya evinizde izlemek ister misiniz? Korsana savaş açan Türk Telekom, 5 lira karşılığında vizyondaki filmleri evinize getiriyor?

Türk Telekom kuruluşu TTNet, TV izleyicilerine büyük kolaylık sağlayarak internet üzerinden 61 ayrı kanalı ayda sadece 1 liraya izleme imkânı sundu. Şirket, vizyondaki filmleri ise 5 lira karşılığında abonelerine izletecek. TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, telif hakları konusunda sorun olmadığını belirterek, hem kanallarla hem de şahıslarla anlaşmaya varıldığını söyledi.

İnternette veri hızının artmasıyla içerikler de genişlemeye başladı. TTNet’in tanıttığı yeni hizmeti Tivibu ile aboneler 61 ayrı kanal internet üzerinden 1 TL’ye film izleyebilecek. Ayrıca canlı yayın durdurulabilecek ve aynı noktadan izlemeye devam edilecek. Vizyona giren filmler de az bir ücret ödenerek Tivibu’dan izlenebiliyor. TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, ayrıca en yeni çıkan filmlerin 3-5 liraya internet üzerinden seyredileceğini söyledi.

İnternet sağlayıcısı TTNet, ‘Evet’ vizyonunun ilk servisi Tivibu ile kişisel eğlencede zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırıyor. Söz konusu hizmet ile internet kullanıcıları internet üzerinden birçok TV kanalına ulaşabilecek; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, hayat ve eğlence programları her zaman ve istenilen yerden izlenebilecek, canlı yayını durdurulabilecek ve aynı noktadan izlenmeye devam edilebilecek. Tivibu’nun tanıtım toplantısında konuşan TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, yeni hizmet üzerinden yayınlanacak filme ve klip içeriklerinin telif haklarında sorun olmadığını, söylerken, “İçeriklerin telif hakları konusunda hem kanallar hem şahıslarla anlaşıldı. Abonelerimiz en yeni çıkan filmleri bile en fazla 5 liraya izleyebilecek. Korsan videoyu bitireceğiz.” dedi.

Yılmaz, 2010 yılı itibarıyla şirket için yeni bir dönemin başladığını ve artık internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçtiklerini belirtti. Yılmaz, “TTNet, 2010 yılı itibarıyla televizyon, internet ve telefon servisleriyle, müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. İnternet tarafında, sabit geniş bant (ADSL, VDSL2, WiFi, Metro Ethernet) ve mobil genişbant (3G) hizmetlerimizin yanı sıra katma değerli ürün ve servislerimizi de sunmaya devam edeceğiz.” dedi. Yılmaz, Tivibu’nun televizyon ile sinemayı taşınabilir hale getiren, devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiği, yaşayan ve sürekli gelişen bir platform olduğunu belirtti. Yılmaz, Tivibu’da tematik kanallar kurma düşüncelerinin bulunduğunu ifade etti. Tahsin Yılmaz, internet servislerinde kota ne kadar kullanılıyorsa Tivibu’da da aynı kotaların kullanılacağını belirterek, maç yayınları konusunda da açılımlar yapacaklarını söyledi.

Fiyatlar faturaya yansıyacak Tivibu‘da ‘Standart‘ ve ‘Standart Plus‘ olmak üzere iki farklı üyelik türü bulunuyor. Standart Paket içerisinde, yerli ve yabancı televizyon kanalları ve ‘Tekrar İzle’ ile ‘Durdur İzle’ özellikleri bulunuyor. Standart Plus Paket’te ise bunlara ilave olarak, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk, yaşam ve eğlence programları gibi farklı türde içerikleri kapsayan ‘Seç-İzle’ özelliği de yer alıyor.

Nisan sonuna kadar Tivibu Standart Plus Paket üyeliği ayda 1 TL olacak. Ayrıca 30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olanlar, mayıstan itibaren 31 Aralık’a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise 4 TL ödeyecek. “Kirala-İzle” içerisinde yer alan film fiyatları lansman kampanyası süresince 50 kuruş ile 3 TL arasında değişecek ve kullanım ücreti de ADSL faturasına yansıyacak. Tivibu‘yu kullanabilmek için www.tivibu.com.tr üzerinden masaüstü yazılımını bilgisayarlara yüklemek gerekiyor.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?