Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » E Devlet » Toki ( Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ) 2010 Başvuru sonuçları
 

Toki ( Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ) 2010 Başvuru sonuçları

Reklam

2009 yılında İstanbul Kayabaşı Toki konutlarında binlerce aile ev sahibi oldu.. Konut sayısı Toki tarafından gün geçtikçe artırılmakta.. Toki evleri hakkında bizzat bilgi almak istiyorsanız halkalıda bulunan Toki satış ofisinde yapılan bilgilendirme toplantılarına katılınız. İnternet üzerinden bilgi almak için toki.gov.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

İdaremiz mülkiyetinde bulunan 529 adet dükkan ve 4 adet konut olmak üzere toplam 533 adet taşınmaz, 20 Ocak 2010 tarihinde gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunulmuştur.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankalar tarafından yetkilendirilmiş şubeler aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde müzayedenin yapılacağı solon önlerinde kurulacak stantlarda ve Banka şubelerinde başvuru kabul edilecektir.

Satış işlemlerine yönelik tanıtım ve satış organizasyonu hizmetleri Eskidji A.Ş. (Tel: 444 45 45 / tarafından yerine getirilmektedir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?