Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Turkcell Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?
 

Turkcell Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?

Reklam

Turkcell Taahhütlü Telefon Nasıl Alınır?

Artık eskisi gibi kredi kartı kullanmadan yada nakit bir ücret ödemeden Turkcell cihaz kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Tabi bu cihazları alabilmemiz için Turkcell bize bir kaç şart sunuyor. Bu şartlardan en önemlisi faturalarımızı düzenli bir şekilde ödememiz gerekiyor. Yani faturamızı ödemeyip hat kapandıktan sonra ödüyorsak bir kaç ay daha bekleyerek faturamızı düzenli bir şekilde bir süre ödeyerek başvuru yapmamız gerekebilir. Ne zaman fatura ödememizi düzene koyarsak işte o zaman cihaz kampanyalarından faydalanabiliriz.

Diğer bir önemli şart ise Turkcell faturalı hattımızı en az 1 yıl boyunca kullanıyor olmamız gerekecektir. Yani yeni alınan bir faturalı hat için hemen cihaz kampanyasından yararlanmayabilirsiniz. Tabi farklı bir yöntemi daha var ama bunun için size bir kredi kartı gerekecektir. Örnek veriyorum hattınızı alalı 2 ay oldu ve cihaz kampanyasından faydalanmak istiyorsunuz. İlk olarak kredi kartınızından 10 Aylık bir bedel kesiliyor ve daha sonra ise kalan taksitler yani 14 ay ise faturanıza yansılatılıyor ve sizde cihaza sahip olmuş oluyorsunuz.

Son olarak da cihaz kampanyasından faydalandınız ama 15. ay çıkmak istiyorsunuz. Turkcell bu durumda sizden ceza niteliğinde birkaç durum ortaya çıkaracaktır.

Aşağıdaki bilgiler Turkcell resmi sitesinden alıntıdır.

-İlk 6 ay içinde caymanız durumunda, ilgili paketin hatta tanımlandığı tarihten söz konusu caymanın gerçekleştiği tarihe kadar geçen ay sayısı ile taahhütname imza tarihindeki aylık paket ücretinin çarpımından hesaplanacak tutar

-İlk 6 aydan sonraki dönemde caymanız durumunda, taahhütname imza tarihindeki aylık paket ücretinin 6 (bedava paket verilen ay sayısı) ile çarpımıyla hesaplanacak tutar, cayma bedeli olarak ilk faturanıza yansır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?