Manşetler

Buradasın: Haberler » Otomobil » Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?
 

Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?

Reklam

Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?

Palmali Grupun sahibi olan Ünlü iş adamı Mübariz Mansimovun kardeşi, Marif Mansimov Türkiyede bir tek kendisinde olan Bugatti Veyron model arabasını İstinye Parkta park etti.

Start Tvnin haberine göre büyük ilgi gören araba için vatandaşlar resim çektirmek için adeta sıraya girdi. Marif Mansimov bu arabayı Türkiyeden almadığını belirtiyor.

Bugattinin Türkiye Distribütörlüğünü Doğuş Oto yapmaktadır. Bıgattinin avrupadaki fiyatı 1.2 milyon Euro olarak biliniyor Türkiyede ise yüksek vergilerden dolayı aracın fiyatı 2.5 milyon euroya kadar çıkıyor.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaTürkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaTürkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaTürkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Türkiyede Kaç Tane Bugatti Veyron Vardır?

Etiketler » Bugatti Veyron - Bugatti Veyron Supersport - bugatti veyron türkiyede kaç tane var - Türkiyede kaç tane bugatti var - bugatti veyron video -

17,482 kişi inceledi. Konu hakkında görüşlerini alttaki yorum bölümüne bildirebilirsiniz.

Yorum BırakınBu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
esma - 02.04.2014 - 17:15
vayyyyyy keşke beni olsa
muhammed - 16.12.2013 - 20:50
10 numara araba
htgthu - 24.03.2013 - 16:53
çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllll