Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Turuncu Samsung Galaxy Pop Özellikleri ve Fiyatı
 

Turuncu Samsung Galaxy Pop Özellikleri ve Fiyatı

Reklam

Turuncu Samsung Galaxy Pop Özellikleri ve Fiyatı

Mobil iletişim sektörü özellikle 21. Yüzyıl ile birlikte büyük bir ilerleme sarf etmiştir. Bununla beraber gelişen yeni telefon modelleri ile en iyi çözümlere kavuşmaktayız. Mobil sektörün gelişimine paralel olarak ilerleyen telefon modelleri, özellikle akıllı telefon teknolojisinin ortaya çıkmasıyla aniden patlama yapmıştır.

Akıllı telefon sektöründe en çok tanıdığımız markalardan biri de Samsung’dur. Apple iPhone üstüne giderek en iyi akıllı telefonları tasarlamayı amaçlayan marka, Android işletim sistemiyle halka açılmaktadır. Yaptığı modellerle oldukça beğenilen Samsung özellikle S serisi ile büyük başarılara imza atmaktadır. S serisine paralel olarak geliştirdiği modellerden biri de Galaxy serisidir. S serisine göre biraz daha alt özelliklere sahip ve bununla birlikte daha uygun fiyattan satışa sunulan Galaxy serilerinin son ürünleri Samsung Galaxy Pop olmaktadır.

Gri ve beyaz renkleriyle satışa sunulan Samsung Galaxy Pop modeli, geçtiğimiz günlerde Kore’de sunulan fuarda Turuncu rengi ile de tanıtılmıştır. Akıllı telefon özellikleri ile sektöründeki en iyi modeller arasında yer alan Samsung Galaxy Pop , 1.4 Ghz değerinde 4 çekirdekli işlemciye sahiptir. Android işletim sisteminin 4.1 versiyonunu gördüğümüz modelde, HD Super AMOLED ekran ve 8MP’lik kameraya büyük ilgi gösterilmektedir. Ön ve arka bölümlerinde bulunan kameralar ile 3G ile iletişime geçebileceğimiz modelde bağlantı özellikleri bakımından wi-fi , gps, bluetooth, 3g bulunmaktadır. 9.05 mm gibi oldukça küçük inceliğe sahip olan model, tüm dünyada satışa sunulmuştur.

Yukarıda özelliğini saydığımız Samsung Galaxy Pop telefon 640 Dolar civarında satışa sunulacaktır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?