Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Ücretsiz Tivibu izle? Tivubuyu Ücretsiz Nasıl izlerim
 

Ücretsiz Tivibu izle? Tivubuyu Ücretsiz Nasıl izlerim

Reklam

Tivibu,Tivibu nasıl izlerim, tivibu nasıl izlenir, tivibu nasıl iptal edilir, tivibu nasıl kullanılır, tivibu nasıl çalışır, tivibu nasıl üye olunur, tivibu nasıl kurulur, tivibu nasıl açılır gibi kelimelerden gelmiş olabilirsiniz bunun için aşağıdaki konumuzu inceleyiniz.

Türk Telekom TİVİBU İZLE
Türk Telekomun internet kullanıcıları için 2010 yılında yaygın olarak kullanıma sunmuş olduğu Tivubu İnternet Tv Yayınında yapılan yeni bir kampanya ile artık sizlerde Tivubu yayınlarını ücretsiz olarak izleyelibileceksiniz.
TTNet, yeni kampanyası kapsamında Netlimitsiz abonelerine ücretiz Tivibu sunuyor! Detaylar burada…

NETLİMİTSİZ paketlerinden birine sahip olan TTNET abonelerinden,Tivibu Giriş Paketi üyeliği başlatan ilk 100.000 kişi, sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu‘ya 30 Haziran 2011 tarihine kadar ücretsiz sahip oluyor!

TTNET başlattığı yeni kampanya ile NETLİMİTSİZ Plus, NETLİMİTSİZ Başlangıç, NETLİMİTSİZ Profesyonel, NETLİMİTSİZ Plus Profesyonel Ekstra paketleri ile tüm bu NETLİMİTSİZ seçeneklerinden Yalın İnternet kapsamında faydalanan abonelerini, Tivibu’nun renklidünyasıyla tanıştırıyor. 30 Haziran 2011 tarihine kadar ücretsiz Tivibu’ya sahip olan şanslı aboneler, sonrasında da Tivibu aboneliklerini iptal ettirmeyip, aylık sadece 1 TL’ye eşsiz TV ve sinema deneyimini doyasıya yaşamaya devam edebilecekler.

Detaylı bilgi için: www.ttnet.com.tr

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?