Manşetler

Buradasın: Program indir » Güvenlik » UltraSurf 13.02 indir
 

UltraSurf 13.02 indir

Reklam

UltraSurf 13.02 indir

Ultrareach Internet Corporation tarafından geliştirilen bir yazılım olan UltraSurf'ün ilk geliştirilme nedeni Çin'de yaşayan internet kullanıcılarına özgür ve güvenli bir çevrimiçi ortam sunmaktı. Bu amaçla yola çıkan program şu an dünya üzerinde en çok kullanılan engelli sitelere giriş, anti-sansür ve kişisel internet gizliliği koruma programı olarak dikkat çekmektedir ve milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

 

Kullanıcılara gizliliği, güvenliği ve özgürlüğü bir arada sunan en popüler programlardan bir tanesi olan UltraSurf ile internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak gezerek gizliliğinizi koruyabilir, endüstri standartlarındaki yüksek şifreleme algoritması sayesinde veri transferlerinizi şifreleyerek güvenliğinizi koruyabilir ve internet sansürü kapsamında yasaklanan sitelere erişim sağlayarak özgür internetin tadını çıkartabilirsiniz.

 

Peki UltraSurf neler yapar?

Normal yollarla erişim sağlayamadığınız internet sitelerine girebilmenize olanak sağlar
UltraSurf'ün proxy sunucuları ile bilgisayarınız arasında gerçekleşen veri alışverişini şifreler
Ziyaret ettiğiniz web siteleri üzerinde IP adresinizi gizler ve web siteleri sadece UltraSurf'ün proxy sunucularının IP adreslerini görebilir.


Kendi proxy sunucuları yardımıyla kullanıcılarına tamamen gizli, güvenli ve özgür bir internet sunan UltraSurf ile istediğiniz tüm siteleri gönül rahatlığıyla arkanızda herhangi bir iz bırakmadan ziyaret edebilirsiniz.

 

Yasaklı ve engellenmiş sitelere giriş için tercih edilebilecek en başarılı programlar arasında kendine yer edinerek dünya üzerinde her gün milyonlarca insan tarafından kullanılmakta olan UltraSurf'ü hemen bilgisayarınıza indirerek özgür internetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

Not: UltraSurf yapısı nedeniyle bazı virüs programları tarafından zararlı yazılım olarak algılanabilmektedir. Bu nedenle alacağınız bir uyarı nedeniyle telaşlanmanıza gerek yoktur. Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakarak, programı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

UltraSurf 13.02 indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular