Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » İş Başvuru ilanları » Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları
 

Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları

Reklam

Vakıfbank Personel Alımı Başvuruları

Vakıfbank 2013 yılında 1000 işçi alacağını duyurmuş bulunmakta. Sizde saygın bir bankafa çalışmak istemez misiniz? Eğer sizinde cevabınız evet ise sizler ile paylaştığımız bu konuyu dikkatli bir şekilde okuyun. Peki Vakıfbankta çalışmanız için ne şartlar var bulunduğunuz durum şartları karşılıyor mu? Tüm bu soruların cevabı yazımızda. Sizinde konu ile ilgili yorumunuz varsa bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.


Bildiğiniz üzere 11 Ocak 1954 tarinde 6219 sayılı özel kanunla ve 50.000.000 TL sermaye ile anonim ortaklık olarak kurulmuş ve günümüzde de saygın bir banka olmuştur. Bankanın bu zamana kadarki sermayesi ise 2,5 Milyar TL olup Türkiyenin en iyi bankaları arasında yer almıştır.

Başvurunuzu yaparkan kendinizi sade ve doğru cümlelerle anlatmaya dikkat ediniz. Size olan bakış açılarını bu şekilde değiştirebilirsiniz. Açık pozisyonlara iyi bit anlatım şekli kullarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank eleman alım başvurularının internet üzerinden gerçekleştirileceğini duyurdu. Mülaketla başarılı olan kişiler alınacak. İşe alımda ise aranılan özellikler şunlardır;

 
Maliye
iktisat, işletme
uluslararası ilişkiler
çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri
ekonometri
ekonomi
finans
sigortacılık
muhasebe
bankacılık
uluslararası ticaret ve finansman
siyaset bilimi
aktüerya
yönetim ve bilişim sistemleri
endüstri mühendisliği
sermaye piyasası
işletme mühendisliği ve istatistik bölümleri
kamu yöneti bölümlerinden 4 yıllık mezun olan adaylar alınacaktır. Eğer sizde bu bölümlerden herhangi birini okuduysanız ve 4 yıllık mezunsanız Vakıfbank personel alımları için başvurudua bulunabilirsiniz. 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
elif - 21.05.2013 - 16:57
lise mezunları açlıktan ölsünmü nedir bu yaa arkadaş 4 yıllktan aşagısı kurtarmıyo..kpss atamalarıda işkurda hep mimar mühendis o bu alıyo hepsi palavra.yüksek yerde oturan dayın varsa kralsın