Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Viber İndir
 

Viber İndir

Reklam

Viber İndir

Viber, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinde uygulamaya sahip olan tüm arkadaşları ücretsiz olarak HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan yaygın bir Android için mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasıdır .

Sıradan bir telefon görüşmesinden daha kaliteli ve özellikli aramalar yapabileceğiniz Viber ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için yüklemeniz yeterlidir. Yükleme yaptıktan sonra telefon rehberiniz arasında senkronize olur ardından rehberinizde viber kullanan kişileri Viber uygulamasını açtığınızda görebilirsiniz.

Tüm görüşmeleri internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirdiğinden sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Internet bağlantınız üzerinden yaptığınız aramalar tamamen ücretsizdir, herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

Herhangi bir şekilde kayıt talep uygulama , cep telefonu numaranız senkronize olarak çalışır ve kişi listeniz üzerinde Viber kullanarak, tüm arkadaşlarınızı sizin için işaretleyerek, onlarla Viber üzerinden ücretsiz şekilde konuşmanızı ve mesajlaşmanızı sağlar. Bu sayede herhangi bir şekilde kullanıcı hesabı veya kişi listesi oluşturmak gerek kalmaz.

Arkadaşlarınızla gruplar oluşturarak toplu bir şekilde sohbet edebilir , farklı ifadelerle ruh halinizi yansıtabilir, fotoğraf paylaşımlarına halindedir. Aynı zamanda kendi hazırlayabilir eğlenceli doodle'ları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz .

Viber uygulamasını Android cihazlarının üzerine yükleyerek, arkadaşlarınızla bedava konuşmanın ve mesajlaşma tadını çıkarabilirsiniz .

Viber İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?