Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Whatsapp indir
 

Whatsapp indir

Reklam

Whatsapp indir

Teknolojinin en çok fayda sağladığı alanlardan biri de iletişim alanıdır. Artık istediğimiz her zaman, ne kadar uzakta olsa da bir insanla anında iletişim kurabiliyoruz. Geçmişimize baktığımız zaman, küçük bir mesaj günler sonra ancak iletilebilirken şimdi bu süre saniyelere, hatta saliselere kadar indirgenmiş durumda.
 

--->> WhatsApp İNDİR


İletişim sektörünün bu kadar ileriye gitmesinde en büyük etken kuşkusuz bilgisayar ve internet teknolojileridir. 1950 ‘li yılların başlarından itibaren başlayan bilgisayar çağıyla gelişen iletişim teknolojileri sayesinde artık istediğimiz kişiyle istediğimiz zaman sesli, görüntülü veya yazılı olarak iletişime geçebiliyoruz.

Bilgisayar ve internetin hayatımıza kazandırdıklarından sonra, mobil alana özellikle kayan teknoloji bu alanda da çalışmalar yapmaya başlamıştır. 1800’lü yılların sonlarından itibaren yaygın olarak telefon kullanımı başlamıştı. Teknolojinin ilerlemesi ile cep telefonuna kayılırken 2000li yıllar itibari ile telefonda inanılmaz devrimlere imza atıldı. Telefon üzerinden de internete girebilme imkanının yakalanması ile bu alana karşı büyük yatırımlar yapıldı.

Özellikle yeni akıllı telefonlar ile birlikte iletişim sektörü de değişti. Artık telefonlarımız üzerinden internet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşabiliyoruz. Whatsapp ile bu imkanı sağlayabiliyoruz. Yıllardır ücretsiz olarak android, ios ve diğer bir çok işletim sistemine hizmet veren Whatsapp indirmek tamamen ücretsizdir.

Hemen whatsapp uygulamasını telefonunuza indirin ve internet üzerinden arkadaşlarınızla sınırsız mesajlaşın. Mesajlaşmanın yanında bir çok dosya aktarımına da izin veren Whatsapp ile insanlar ile daha kolay iletişime geçebilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Whatsapp indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?