Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » Winamp Türkçe Yama indir gezginler
 

Winamp Türkçe Yama indir gezginler

Reklam

Winamp Türkçe Yama indir gezginler müziklerimizi ve ses dosyalarımızı sürekli oynattığımız Winamp programının türkçe yamasıdır.

Bu dil paketi Winamp programının Türkçe çevirisidir. Winamp uygulamasının arayüz menülerini (grafik arayüz dahil) ve pek çok Winamp eklentilerini (plugin) Türkçeleştirir. Ayrıca standart Winampta bulunmayan ve bu paketle birlikte gelen bazı yararlı (Winamp Essentials Pack) eklentileri içerir.

Bu dil paketinin yüklenebilmesi için Winamp uygulamasının bilgisayarda yüklü olması gereklidir. Eğer bilgisayarda yüklü olan Winamp sürümü (5.56 olmalı) farklıysa bu dil paketi tam olarak yüklenemeyecektir. Bu durumda sadece belirli dosyalar yani; Arayüz dil dosyası (grafik arayüz dahil), Dosyaya Atla eklentisi için dil dosyası yüklenecektir. Eğer sadece Winamp Lite yüklüyse o zaman Türkçe Classic Skinde yüklenir.

Kurulum
Gelişmiş kur sihirbazı yardımı, çeşitli akıllı algılama yöntemleri ile bu dil paketi çok kolay bir şekilde yüklenir. İşletim sisteminin dili (Türkçe veya İngilizce) ve Winamp programının kurulu olduğu dizin otomatik olarak algılanır. Eğer farklı bir dizine kuruluysa yeri belirtilebilir. Winamp yüklü ise sürümü denetlenir ve sürüm 5.56 ise Türkçeleştirme işlemi başlar. Eğer sürüm farklıysa bunu belirten bir uyarı iletisi gösterilir. Bu durumda Evete tıklanırsa sadece temel dosyalar yüklenir. Hayıra tıklanırsa kurulum süreci otomatikman durur ve yükleme işlemi gerçekleştirilmez. Bu durumda yapılması gereken şey Winampin 5.56 sürümünü yüklemek ve kurulumu yeniden başlatmak... Winamp Türkçe Yama indir gezginler

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
arda hasan duran - 24.07.2011 - 20:20
:( niye açılmıyor