Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » Windows 10 İndir
 

Windows 10 İndir

Reklam

Windows 10 İndir

Geçtiğimiz Salı akşamı tanıtımı gerçekleştirilen Windows 10 teknik önizleme sürümü indirilmeye açık durumda. Windows 9 olarak beklediğimiz ama Microsoft'un süpriz bir şekilde isminin Windows 10 olarak tanıttığı yeni işletim sistemi hakkında detaylı bilgilere birlikte göz atalım.

Peki Windows 10 önizleme sürümü nasıl indirilir?

Bilgisayar yada BT uzmanıysanız Windows 10 ile iyi bir yolculuğa hazır olun. Bilgisayarınızın Windows 10'u kaldırabileceği konusunda şüpheleriniz illa ki vardır. Eğer bilgisayarınızda Windows 8 kullanabiliyorsanız Windows 10'u da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz demektir. Çünkü sistem gereksinimleri aynı. Windows 10 yeni işletim sisteminde sistem gereksinimleri yükselmediği için kullanıcılara zorluk çıkmıyor. Windows 10 Türkçe indirebilmek için biraz beklemeniz gerekiyor. Henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. Önizleme sürümü tüm dünyada İngilizce olarak yayınlanıyor.

Microsoft'un yeni işletim sistemi olan Windows 10 da istediğiniz uygulamaları sabitleyebiliyorsunuz. Güncellemerden sık sık haberdar olmak için uygulamaları Başlangıç'a sabitleyebiliyorsunuz.

Metro arayüzünde kullanıcılara sıkıntı çıkan bilgisayarı açma ve kapatma düğmesi geri döndü. Başlangıç menüsünün üst kısmında oturumu kilitleyebilir, kapatabilir, yeniden başlatabilir yada bilgisayarınızı tamamen kapatabilirsiniz.

Windows 10 sürümünü indirdiğimde dosyalarım silinir mi diye endişeleniyorsanız aşağıdaki görselden faydalanabilirsiniz.

Windows 10 İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?