Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Oyun Hileleri » Windows 8 İçin Asphalt 8 Airborne Sınırsız Para Hilesi (Denenmiştir Çalışıyor)
 

Windows 8 İçin Asphalt 8 Airborne Sınırsız Para Hilesi (Denenmiştir Çalışıyor)

Reklam

Windows 8 İçin Asphalt 8 Airborne Sınırsız Para Hilesi (Denenmiştir Çalışıyor)

Merhaba arkadaşlar uzun bir araştırma sonunda Asphalt 8 AirBorne oyunun Windows 8 için olan sınırsız para hilesini sizlere anlatacağım. Uzun uğraşlar sonunda bu oyun için bir hileyi araştırıp denedikten sonra gerçekten çalıştığını kendi gözlerimle gördüm.


Aşağıda hilenin nasıl yapıldığını adım adım anlatacağım ama bunun için öncelikle bilgisayarınıza Apshalt 8 Airborne oyununu buraya tıklayarak indirin. Ardından Cheat Engine hilesini de buradan indirin. Daha sonra aşağıdaki adımları tek tek uygulayın.

 

Arkadaşlar sonunda başardım. Merak edenler için nasıl yapıldığını anlatıyorum: 

1.Önce oyunu çalıştırın ve 1. sezon yarışlarının tamamını gördüğünüz ekrandayken oyunu minimize edin. 
2. Cheat Engine 6.3'ü çalıştırıp monitör simgesine tıkladıktan sonra Asphalt 8'e çift tıklayın. Arama çubuğuna 215 değerini yazıp aratın. 
3. Sonuçların göründüğü yere tıklayıp CTRL+A ya basın ve sağ alttaki "kırmızı ok" işaretine tıklayın. 
4. Oyuna dönün. 1. Sezon 1. yarışı açın ve oynayın. Oyunu 1. sırada bitirmenize yaklaşık 5 saniye kadar bir zaman kala tekrar oyunu minimize edin. 
5. Cheat Engine arama çubuğuna tekrar 215 yazıp ”next search”e tıklayarak aratın ve yine çıkan sonuçların olduğu yerde CTRL+A ya basıp yine sğa alttaki "kırmızı ok" a tıklayın. 
6. Aşağıdaki kutucuğa eklenen değerlerin olduğu yere tıklayıp yine CTRL+A ya basın. Sonra sağ tıklayıp "Change Record"a ve oradan da "Value" ye tıklayın. Açılan pencereye kaç para istiyorsanız yazın ve Enter'e basın. Sanırım en fazla 800 000 000 yazılabiliyor. 
7. Oyuna dönün ve yarışı bitirin. Oyun çökecek ve yeniden başlayacak. Yeniden başladığında yazdığınız parayı kazanmış olacaksınız.

 

Yukarda sayılan adımları tek tek uyguladığınızda istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Aşağıdaki hileyi yaptıktan sonra çektim inanmayanlar için kanıttır.

asphalt 8 airborne sınırsız para hilesi

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
- 01.08.2014 - 16:48
kaç defa denedim fakat bi türlü olmuyor bi yardım edebilirmisiniz