Manşetler

Buradasın: Program indir » Ses Araçları » Windows Live Movie Maker indir
 

Windows Live Movie Maker indir

Reklam

Windows Live Movie Maker indir
Windows Live Essentials paketinin bir parçası olan Windows Live Movie Maker'in, Essentials paketi yükleyicisiyle kurulması gerekir. Ayrıca, bu sürüm sadece Windows Vista ve Windows 7 ile çalıştığını unutmayın.
Windows Live Movie Maker temel olarak fotoğraf, video, müzik ve özel efektleri bir araya getirerek bir kaç basit adımda göz alıcı bir sunum oluşturmak sağlar basit, kullanımı kolay bir video editörüdür.
 
Windows Live Movie Maker'in kullanımı inanılmaz kolay. Yapmanız gereken tek şey kullanmak istediğiniz fotoğraf ve video içe aktarmak, arka plan müziğini seçmek ve istediğiniz başlıklar ve bitiş etiketleri ekleyin. Programın başlık çubuğunda gösterilen ek düğmeler video, müzik ve metin yapılandırma ayarlarına giriş sağlıyor. Efektler söz konusu olduğunda da çok sayıda seçeneğiniz mevcut: geçiş efektleri, animasyonlar, yakınlaştırma ve kaydırma, aynı zamanda görüntülerinizi hareket katacak görsel efektler.
 
Videonuz tamamlandığında, onu nerede kullanarak planladığınız bağlı olarak farklı şekil ve boyutlarda olabilir: bilgisayar, yüksek çözünürlüklü TV ekranı, mobil cihaz, anlık mesajlaşma istemcisi, vs. Windows Live Movie Maker aynı zamanda videonuzu doğrudan YouTube, Facebook, SkyDrive ve Flickr'da ek seçeneği de içerir. Tek olumsuz yanı

Windows Live Movie Maker'in videoları tek bir dosya formatında kayıt eder: WMV.
 

Windows Live Movie Maker ile en sevdiğiniz fotoğraf ve video kullanarak hoş komposizyonlar oluşturabilir ve bunları herkesle paylaşabilir. 

Windows Live Movie Maker indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?