Manşetler

Buradasın: Videolar » TV Reklam » Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final Aref Ghafouri Gösterisini izle seyret 20 Mart 2011
 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final Aref Ghafouri Gösterisini izle seyret 20 Mart 2011

Reklam

yetenek sizsiniz türkiye büyük final aref,aref büyük final,yetenek sizsiniz aref final izle,büyük final aref,yetenek sizsiniz türkiye büyük final 20 mart,yetenek sizsiniz türkiye büyük final,yetenek sizsiniz aref BÜYÜK FİNALYetenek Sizsiniz Türkiye Aref Ghafouri Final,Aref Ghafouri,Aref Ghafouri Final 20 Mart,Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2. sezonuna damgasını vuran isim kim ne derse desin aref ghafourioldu. Gösterileriyle herkesi büyüleyen bu isim 20 mart 2011 de yayınlanan final bölümünde de oldukça etkileyici bir gösteri yaptı.

Peki Aref Nasıl yaptı? Arefin gösterisinin sırrı neydi? Arefin hilesi neydi?

Daha önceki gösterileri için nasıl hileler yaptığını, sanki çok büyük emek harcamış gibi lanse ettiği gösterinin aslında ne kadar basit aldatmacalar olduğunu yazmış ve büyük tepkilerle karşılaşmıştık.

İnsanlarımız her nedense doğa üstü yetenekleri olan biri çıksa da bizde ona körü körüne bağlansak diye aranıyorlar. Sayın Hülya Avşarda gösteri sonunda diyor ki ?yarın bu gösteri hakkında neler neler yazacaklar bakın görün?

Yarına bırakmıyoruz bugünden yazıyoruz o zaman;

1-) Arefin nabzını tutan ve bize sanki nabzı durmuş gibi lanse eden kimdi (1 Numaraları seyirci)
2-) İlk olarak sandalyeye oturan ve masanın hilelerle döşenmiş bu ucuna değilde diğer ucuna oturan seyirci kimdi (aaa 1 numaralı seyirci)
3-) Arefin güüya önceden tahmin ettiği kartlarından birini seçen kimdi (tüh! 1 numaralı seyirci)
4-) Kahve fincanına batırılan o hileli kolye kimindi (yine 1 numaralı seyirci)
5-) Büyük yetenek arefin gösteri sonunda midesinden çıkardığı o yüzük kime aitti (yine yine yine 1 numaralı seyirci)
Peki Kim Bu 1 Numaralı Seyirci?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
duygu - 26.03.2011 - 21:05
aşkım aref dur