Manşetler

Buradasın: Program indir » Güvenlik » YouTube Jacker indir
 

YouTube Jacker indir

Reklam

YouTube Jacker indir

YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan program ile hiçbir proxy sitesine ( ktunnel , vtunnel vb . ) gerek duymadan  YouTube'a girebilirsiniz.

 

Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki " hosts " dosyasına YouTube.com ' a ait erişime açık ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz .Uygulamalı çalıştırıp gerekli ayarları bilgisayarınıza kurduktan sonra internet tarayıcı tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip , hatta gerekirse tarayıcınızı kapatıp tekrar açarak YouTube.com video sitesini yeniden açmaya çalışın . Artık istediğiniz zaman istediğiniz siteye ulaşma özgürlüğüne biraz daha sahip olacaksınız .

 

Ayrıca " Yerel Ağ Bağlantısı " ayarlarınızdaki DNS sunucuları bölümüne de YouTube Jacker'ın bu son sürümüyle birlikte Google DNS sunucu adreslerinin otomatik olarak yer almakta ve tanzim edilmektedir . Artık sahip olduğunuz internet bağlatınızla güvenli ve hızlı bir şekilde web üzerinde dilediğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz .

 

Önemli ! YouTube Jacker , Windows XP/Vista/7 ' de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir .

YouTube Jacker indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular