Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Dantel Örgü » Yuvarlak Banyo Lifi - Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri
 

Yuvarlak Banyo Lifi - Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri

Reklam

Yuvarlak Banyo Lifi -  Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri yuvarlak lif örnekleri, yuvarlak lif yapılışı, Lif modellerine aşağıdaki resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Sizinde lif modelleriniz varsa  bize göndermek isterseniz yorum bölümünden mail adresinizi ve örnekler göndermek istediğinizi yazınız sizinle iletişime geçeceğiz.

Lif örneği resimli


1- Istediginiz uzunlukta zincir cekilir, zincir cekimi bitince tekrar geriye donup 6 veya 7 zincir cekip batirilip tutturularak biritler yapilir (Birinci resimde goruldugu gibi)
2- Brit tamamlaninca tekrar geriye donup 3 zincir cekip brite tutturulur, bundan sonraki cekeceginiz zincirleri uzatip gevsek birakarak tekrar birite donup boyle 10 tane yapilir ve her bir britin ici doldurulur (Ikinci resim)3- Zincirler 10 tane olunca tigdan cikarilir ve ayni biritin icinde 7 tane zincir cekilip bir tane briti atlayip digerine batirilir (3 resim)
4- Ucuncu sira bu sekilde tamamlanir (4 resim)


5- Sira tamamlaninca 7 zincir cekilir ve donulur, bos birakilan ilmekler teker teker toplanir (5 resim)
6- Her 5 tane ilmegi tek tek toplayip arasina 4 zincir cekilip devam edilir (6 resim)7- Toplama islemleri bitince tekrar 7 zincir cekilip ust siraya donulur (7 resim)
8- Tekrar daha once yaptigimiz islemlerin hepsi tekrarlanir (8 resim)9- Yine her bosluga 10 tane uzatarak ilmekler cekip doldurup sirayi tamamlayinca, geriye donup yine toplariz Lif bitince kenarlarini ister resimdeki gibi isterseniz kendiniz begendiginiz herhangi bir kenar ornegi ile bitirebilirsiniz
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Yuvarlak Banyo Lifi -  Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaYuvarlak Banyo Lifi -  Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Yuvarlak Banyo Lifi -  Lif Modelleri - Şirin Lif Örnekleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?