Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Diyet » Zayıflama Kemerleri Kilo Verme Aletleri
 

Zayıflama Kemerleri Kilo Verme Aletleri

Reklam

Zayıflama Kemerleri Kilo Verme Aletleri Zayıflama Kemeri: Beldeki yağlardan şikayetçi olanlar için üretilmiştir. Titreşimli ve saunaya özel oanları vardır. Kullanılmadan önce kullanım kılavuzunun mutlaka okunması gerekir. Bel rahatsızlığı olanların kullanması tavsiye edilmez.

Diet Band Zayıflamaya Yardımcı Bant

Diet Band ile siz günlük yaşamınıza devam ederken, fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.
İngiltere ?den ithaldir, Avrupa Birliği İnsan Sağlığı ve Güvenliği kriterlerine tam uyumludur.

Diet Band vücudunuzda olduğu her an -siz uykudayken bile- etkisini göstermeye devam eder ve zayıflamanıza yardımcı olur.
100 Doğal bir bileşenlidir. Bu yüzden hiçbir yan etkisi yoktur.

Bileşenleri şöyledir; Fucus Vesiculosus: 100 doğal bir bitki, vücutta belirli bölgelerde bulunan yağların en büyük düşmanı. Tamamıyla bu yağları yok eden bir gücü var. Çok hızlı bir şekilde yağ kitlelerini bulur ve hemen yakılmalarını sağlar, iştah kapatıcı özelliği de mevcut. Dünyada ilk önce İngiliz doktorlar tarafından denenmiş ve kabul edilmiştir. İngiltere ilaç kontrol servisi (MCA) tarafından onaylanmıştır. Garcina Cambogia: 100 doğal bir bitki kökü. Dünyada sadece Güney Hindistanda bulunmaktadır. Bünyesinde hydroxycitric asidi (HCA) ihtiva etmektedir. Otomatik olarak vücuda diyet yaptırma özelliği vardır. Guarana: 100 doğal bir bitki. Sadece Amazon kıyılarında yetişir ve çok zor bulunan bir bitkidir. Vücuda girdiği zaman yavaş çalışan veya çalışmayan metabolizmaya direkt olarak baskı yaparak düzenli ve dengeli bir çalışma sağlamasına yardımcı olur. Metabolizmayı dengelediği için kilo alma probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olur?

İştahınızı kontrol altına alıp açlık hissinizi engeller, kilo kaybı için metabolizmanızı hızlandırır, enerjinizi arttırır, biriken yağların hızlı bir şekilde yakılmasını ve vücudunuzdan atılmasını sağlar.

Hem kadınlar hem de erkekler içindir.

Kutuda 28 adet bant bulunur, her bant uyku saatleri dahil olmak üzere 16-24 saat süreyle vücudunuzda kalır böylece etki maksimumda tutulur. Yağ ve nemden arındırılmış bir cilde günde 1 adet bant yapıştırılır, omuz, sırt ve bacak bölgelerinde kullanılabilir, en iyi uygulama alanı sırtın üst kısmı (kürek kemiği yanıdır). Lütfen Diet Band ?ınızı aynı yere iki gün arka arkaya yapıştırmayın. kullanım süresince bandı sudan uzak tutun, suya dayanıklı değildir.
Özel menüsüyle birlikte kullanıldığında, kullanıcıların 89 ?u 1 kür boyunca 8?10 kilo, 11 i ise 3?8 kilo arasında zayıflamasına yardımcı olduğu görülmüştür (oran; cinsiyete, yaşa, kiloya, metabolizmaya ve ırksal özelliklere göre farklılık gösterebilir.). özel menüsü Diet Band kutusuyla birlikte bir kitapçık olarak size gelecektir. Menü özeldir ve kesinlikle diyet menüsü değildir, Diet Band ?la birlikte kullanılmadığında kilo aldırır.
Hamileler, emziren anneler (ilk 6 ay), ciddi kalp problemi olanlar, tiroid beziyle ilgili veya herhangi bir tıbbi problemi olanlar, ürünü kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. Doktor tarafından izin verilmediği müddetçe 18 yaşın altındaki çocuklar kullanmamalıdır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular