Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Zayn Malik Röportajları 2013 Sevgilisi Kim?
 

Zayn Malik Röportajları 2013 Sevgilisi Kim?

Reklam

Zayn Malik Röportajları 2013 Sevgilisi Kim?

Son zamanların en popüler isimleri arasında yer alan Justin Bieberın yeni rakibi ise Zayn Malik olmuştur. 

Yakışıklılığı ile son zamanlarda dikkat çeken Zayn Malik ise 12 Ocak 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Zayn Malikin annesi Tricia Malik babası ise Yasir adındadır. Zayn Malikin 3 kardeşi var. Yakışıklı şarkıcı East Bowling şehrine büyümüş ve ilköğretim hayatına da orda devam etmiştir. Burada ilkokul eğitimi tamamlayan Zayn Malik daha sonra lise eğitimi için Tong Lisesine gitmiştir. Tong Lisesinde lise eğitimini tamamlayan Zayn Malik neleri seviyor onları öğrenelim..
 
Zayn Malik ünlü olmadan önce kendi aile restorantlarında garson olmak istemiştir. 
 
Dudaklarının çirkin olmasını düşündüğü için dudaklarından hoşlanmıyor.
 
Ay ışığında bir çatıda otururken mükemmel öpüşme olduğunu düşünüyor. Odasını grup üyelerinden Liam ile paylaşmayı seviyor. Liamın kendisi gibi derli toplu olduğunu düşündüğünden dolayı. Ayrıca Harry horladığı için onu seçmek istemiyor.
 
Skittles şekerlerini seven Zayn Malik dünya çapında tanışmış olduğu hayranlarını 1Dyi neden sevmekdiklerini anlatmaklarından ise çok hoşlandığını dile getiriyor. 
 
Ayrıca Zayn Maliki ağlatabilecek nedenlerden biri kız arkadaşının onu aldatmasıyla olacağını söylemekte. 
 
Göğsünde ise duran dövme hayranlarının dikkatini çekiyor. Zayn Malikin dövmesi ise büyük babasıyla ilgili. Arapça harflerle ismini yazdırmış. 
 
Annesinin yemeklerini çok sevdiğini söyleyen Malik onlar olmadan yaşayamacağını dile getiriyor. Kız kardeşlerinin ise çok güzel olduğunu düşünüyor. 
 
Fotoğraf çektirmeyi seven ünlü baharatlı yemekleri sevdiğini söylüyor.
 
Renklerden ise en çok siyah rengini seviyor. 
 
Ailede tek erkek çocuk olduğu için şımartıldığını da dile getirmeyi ihmal etmiyor.
Gülümsemesi ve güzel bir kişiliği olan kızlardan hoşlanıyor.
 
Zayn Malik Müslüman mı diyenler oluyor. Zayn Malik Müslüman olduğundan dolayı kendisiyle gurur duyuyor. Arapçayı çok iyi bilen ünlü anne ve babasına çok benziyor. 
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Zayn Malik Röportajları 2013 Sevgilisi Kim? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaZayn Malik Röportajları 2013 Sevgilisi Kim?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
ayselen - 04.11.2013 - 14:20
kötü barbat selana gomesin sevgilisi
miranda - 07.04.2013 - 18:27
one directiondan en sevdiyim
didem - 20.03.2013 - 12:12
zayn,nin müslüman olduğu için kendisiyle gurur duyması çok hoşma gitti ayrıca ben zayn,`i yakışıklı olduğu için değil çekici ve başarılı olduğu için swyrmseni görmeyi herkes hayal olduğunu snyr benim için imkansz değilsin sadece birsz zamanımı alırsın basit kelimeler kullanmayı sevmiyorum ama seni swyrm