Manşetler

Buradasın: Program indir » Internet » ZenMate indir
 

ZenMate indir

Reklam

ZenMate indir

ZenMate eklentisi , Google Chrome ve diğer Chromium tabanlı web tarayıcılarınızda kullanarak proxy uygulamalarından bir tanesi ve diğer bir çok proxy programının aksine hem hafif bir yapıya sahip hem de kullanıcıları detaylar ile yormayan bir şekilde ayarlanabiliyor .


Eklenti sayesinde bir çok internet aşırı aşabilir , aynı zamanda internet bağlantınızı önemli işler için kullanıyorsanız kişisel gizliliğinizi de koruyabilirsiniz .
 

Google Chrome diğer eklentilerin yer aldığı kısma yerleşen ZenMate'in çalışıp çalışmadığını buradaki renginden anlayabiliyorsunuz ve dilerseniz proxy'sini kullanarak ülkeleri çok hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz . Proxy'de ülke değiştirme işlemlerinin yapılmasındaki temel ihtiyaç , farklı ülkelerde web sitelerine yönelik farklı şartların belirlenmiş olması ve ülke sınırlaması olan web sitelerine daha kolay bir şekilde giriş yapabilmek olarak karşımıza çıkıyor .
 

Tabii ki internete farklı bir ülke üzerinden girmenin hızınıza yönelik bazı etkileri de mevcuttur . Maalesef , hız konusunda yüksek duyarlılığa sahip olan kullanıcılar bir miktar yaşanan gecikmeye farkedeceklerdir ancak standart kullanıcıların web siteleri sürmek sırasında herhangi bir yavaşlığı farketmeyeceklerine inanıyorum .
 

Kullanılabilecek proxy uygulamaları arasına iyi bir alternatif olarak giren ve herhangi bir program kurulumu talep ZenMate Chrome eklentisi sayesinde hem hassas dokümanlarınızı , belgelerinizi ve kişisel gizliliğinizi kolayca koruyabilir , hem de bazı ülkelere sınırlı olan içerikleri görebilirsiniz .

ZenMate indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?