Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Zeynep Beşerlerin öpücüğüne Kenan ne diyecek?
 

Zeynep Beşerlerin öpücüğüne Kenan ne diyecek?

Reklam

Oyunculukta kurallarımı yıktım, artık sevişirim de öpüşürüm de açıklamasıyla gündeme gelen Zeynep Beşerler dediğini yaptı, Aşk ve Ceza dizisindeki rol arkadaşı Oktay Gürsoyla öpüştü. İkiliyi çok heyecanlandıran o sahne, Gürsoyu biraz da zorladı.

Zeynep Beşerlere, sevgilisi Kenan İmirzalıoğlunun Ezel dizisindeki öpüşme sahneleri için ne düşündüğü sorulduğunda, güzel oyuncu Kenan ve Cansu Dere partnerler, bu bir iş ve ben olumlu bakıyorum” açıklamasını yapmıştı. Kelebek’te yer alan habere göre; Beşerler, “Ben de oynadığım Aşk ve Ceza dizisinin ilerleyen bölümlerinde öpüşebilirim. Benim bu tür öpüşme sahneleri için Kenandan izin almam gerekmiyor. Asla da almam. Onun için de aynı şey geçerli şeklinde konuştu.

ARTIK SEVİŞİRİM

Beşerler, geçtiğimiz ay Kelebeke verdiği röportajda ise oyunculukta kendine koyduğu kuralları yıktığını, artık öpüşme ve se.... sahnelerinde yer alacağını söylemişti: Bu işe ilk başladığımda, öpüşme ve se.... sahneleri için Olmaz, yapmam diyordum. Çünkü bu sektörde kimseyi tanımıyordum ve arkamda beni destekleyen kimse yoktu. Kendi başına genç bir kızın ortaya çıkıp Öpüşürüm de sevişirim de demesi bana açıkçası çok yanlış geliyordu. Çünkü burası bir kurtlar sofrası ve kimseyi tanımıyorsun, ne olacağını bilmiyorsun. Ama artık tecrübem var, birçok kişiyi tanıyorum. Bu işi tam anlamıyla yapabileceğimi düşündüğüm için de Evet, yaparım diyorum.

O SAHNE ZORLADI

Aşk ve Cezada Nadya rolünü canlandıran Zeynep Beşerler, sı, söylediği gibi kurallarını yıktevgilisi Cemi oynayan Oktay Gürsoyla öpüşme sahnesinde oynadı. Bu sahne, iki genç oyuncuyu da heyecanlandırdı. İlk kez kamera karşısında öpüşen Gürsoy, sahnenin çekiminde hayli zorlandı: Şimdiye kadar hiç bu tür sahnelerle karşılaşmamıştım. İlk defa öpüşme sahnesi çektiğim için zorlanmadım desem yalan olur. Çok heyecanlandım. Ama kendi açımdan, o sahnenin güzel olduğuna inanıyorum.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?